Realizacje

Dożynki w Zbójnie

Dożynki 2017 w Zbójnie obsłużyliśmy kompleksowo, zapewniając profesjonalną scenę oraz nagłośnienie i oświetlenie na cały dzień i noc. Od mszy, poprzez konkursy i występu chórku dziecięcego oraz zespołów tanecznych, skończywszy na imprezie disco-polo, na której mieszkańcy okolicznych miejscowości bawili się do świtu.

Summer Party w wąbrzeskim Hotelu Rondo

14 lipca mieliśmy przyjemność zapewnić oświetlenie sceniczne na plenerowej imprezie tanecznej przy Hotelu Rondo w Wąbrzeźnie.

Koncert charytatywny „Natalka Innym”

17 marca mieliśmy zaszczyt wziąć udział w V edycji koncertu charytatywnego „Natalka Innym”, z którego dochód przeznaczony jest na toruńskie Stowarzyszenie Hospicjum Światło. Wydarzenie odbyło się w Hotelu Ambasada w Krobii.
Nasza firma odpowiadała za nagłośnienie uroczystości i koncertu.

Koncert zespołu Nova Band w klubie Lizard King

28 lutego w toruńskim klubie Lizard King odbył się zamknięty koncert zespołu Nova Band, który jak zawsze zapewnił uczestnikom wydarzenia świetną zabawę. My odpowiadaliśmy za realizację dźwięku i światła oraz obsługę techniczną zespołu.

Koncert Nova Band w CKK „Jordanki”

Zapewniliśmy całe nagłośnienie i oświetlenie niezbędne do przeprowadzenia koncertu Nova Band na scenie plenerowej toruńskiego Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki.